Murat Dalkılıç ve Hande Erçel hakkında şaşırtan iddia!

Bir dargın bir barışık aşk yaşayan Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, kısa süre önce aylık kirası 25 bin lira olan lüks bir villa tutmuştu. İkilinin evlerinin kirasını ödemekte zorlandığı iddia edildi.

Oyuncu Hande Erçel ile popçu Murat Dalkılıç, 9 aylık ilişkilerine Eylül 2018’de mola vermişti. Mart 2019’da ise aşkta ikinci etap başlamıştı. Çift, yeni ilişkilerinde aylık kirası 25 bin lira olan bir villayı gezip beğendi, taşınma kararı aldı.

KİRA VE AİDATTAN ŞİKAYETÇİLER

Çift, Çubuklu Vadi Konakları’nda Engin Altan Düzyatan, Şahan Gökbakar, Arda Turan ve Türkan Şoray’la komşuydu. İkili, son dönemlerde artan kira ve aidat parasından oldukça şikayetçi olmaya başladı.

ESKİSİ KADAR KONSERİ YOK

Takvim’in haberine göre Murat Dalkılıç, konserlerinin azalması, giderlerin de artmasıyla yakın çevresine dert yanmaya başladı. Eskisi kadar konserlerinin olmadığını söyleyen Dalkılıç, bu duruma bir çare bulmaya çalışıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.