Murat Dalkılıç Bodrum Miya Beach’te muhteşem bir yaz konseri verdi

Türk popunun güçlü sesi Murat Dalkılıç Bodrum Miya Beach’te muhteşem bir yaz konseri verdi.

Plajda kurulan sahnede denize sıfır bir konsere imza atan Dalkılıç, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile sahnede adım atmadık yer bırakmadı.

blank

MÜZİK SUSMASIN TEMENNİSİ

Canlı konser vermeyi özlediğini ”şu arkamda gördüğünüz kocaman ekiple sizlerin karşısına çıkmayı ne kadar özledik anlatamam. Umarım hepimiz için güzel bir yaz olur. Ve yine umarım müzik bir daha hiç ama hiç susmaz.” sözleriyle dile getiren başarılı sanatçı, hareketli yaz şarkılarının yanı sıra duygusal şarkılarla pekiştirdiği yeni repertuvarıylada müzik severlerden tam not aldı.

İki saat süren performansında seslendirdiği şarkılarla hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir konsere imza atan başarılı sanatçı, sahneden alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde indi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.