Murat Boz’dan ‘Geniş Kadın’ açıklaması

Murat Boz, Ayşe Özyılmazel’i arayıp ‘Murat Boz ve Aslı Enver’in olay mahalline dönmesi’ başlıklı yazısına yine Özyılmazel’in köşesinden cevap verdi.

Murat Boz, geride bıraktığımız günlerde konuyla ilgili hakkında bir yazı kaleme alan Ayşe Özyılmazel’i arayıp “Murat Boz ve Aslı Enver’in olay mahalline dönmesi” başlıklı yazısına yine Özyılmazel’in köşesinden cevap verdi. Murat Boz, “Çıkan haberler Aslı’yı üzüyor çünkü o, senin dediğin gibi öyle ‘cool’ ya da ‘geniş’ bir kadın değil. Allah aşkına söylesene, bu olay gerçek olsa hangi kadın kabul eder? Hele Aslı gibi bir kadın asla etmez” dedi.

‘Ben kendimi biliyorum’

Eser Yenerler’in evinde o akşam 35-40 kişi olduğunu, Bahar Candan’ı da tanımadığını savunan Murat Boz, “Birileri bu olayı kullanmak istedi ama ben kendimi biliyorum, beni bilen de biliyor. Sadece en çok üzüldüğüm şey; benim yüzümden ki aslında yapmadığım bir şeyden dolayı, Aslı’yı aldatılmış kadın durumuna sokmaları. Şunu bil ki; Aslı geniş biri değil, öyle bi’ şey olsa asla yeniden birlikte olmazdık” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.