gazetemag tv

Murat Boz’a Almanya’dan “Janti” bir ödül

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Murat Boz dün gece Almanya’nın Hamburg şehrinde düzenlenen Almanya’nın en prestijli ödül törenlerinden biri olan DAF BAMA Müzik Ödülleri gecesinde (daf BAMA MUSIC AWARDS) “Türk pop müziği en iyi erkek sanatçısı” ödülüne layık görüldü.

Almanya’nın Hamburg şehrinde Barclaycard Arena’da 27 Ağustos akşamı düzenlenen ve yüksek oy katılımıyla belirlenen ödüllerde “Türkiye’nin en İyi Erkek Pop Sanatçısı ve Aktörü” kategorisinde Almanların gönlündeki isim yakışıklı popçu Murat Boz oldu.

Almanya’da yaşayan Türk hayranlarının da yoğun katılım sağladığı geceye Harbiye açık havada verdiği konser ve akabinde ertesi gün İzmir Fuarı’nda sahne alması sebebi ile katılamayan Murat Boz, sosyal medya hesabından kendisine oy veren herkese teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Boz, “yoğun programımdan ötürü katılamadığım #dafbamamusicawards2016 da bana oy veren herkese teşekkürler” notunu paylaştı.

Ödülü geceye katılmayan Murat Boz Adına müzik şirketi DMC’den Özden Bora aldı.

murat-boz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.