Murat Boz ve Hadise, birlikte Avrupa turnesine çıkıyor

Ünlü şarkıcı Murat Boz ve güzel şarkıcı Hadise, birlikte Avrupa turnesine çıkıyor.

Ünlü şarkıcı Murat Boz ve sevgilisi Aslı Enver, 4 yıllık ilişkilerinin geçtiğimiz haftalarda sonlandırmıştı. Yakışıklı şarkıcının adı kısa bir süre sonra O Ses Türkiye’den jüri üyesi arkadaşı Hadise ile anılmıştı. Güzel şarkıcı Hadise, aşk dedikodularından sonra “Bu soruya cevap bile vermeyeceğim. Aslı’yı da Murat’ı da çok seviyorum. Onların özel hayatını kameralar karşısında konuşmam” demişti.

blank

Ortak proje

Kanal D ekranlarında yayınlanan habere göre, Murat Boz ve Hadise, Avrupa turnesine birlikte çıkmaları için teklif aldı. Geçmişte ikiliye aynı teklif yapılmış ve Murat Boz kabul etmemişti. Yakışıklı şarkının bu sefer teklifi kabul ettiği iddia edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.