gazetemag tv

Murat Boz ve Aslı Enver evleniyor

Murat Boz, ‘Kardeşim Benim’ setinde aşk yaşamaya başladığı kız arkadaşı Aslı Enver’i Kurban Bayramı sonrasından ailesinden isteyecek.

Akşam’dan Recep Aslan’ın haberine göre yaklaşık bir buçuk aydır birlikte olan Murat Boz ile Aslı Enver’den sevindiren haber! Geçen aylarda Boz’un Nihan-Bahar Candan kardeşlerle eğlencesi sonrası ayrıldıkları ortaya çıkan ikili, kısa bir süre aşklarına ikinci kez şans vermişti. Mutluklarına devam eden çift evlilik kararı aldı.

SENEYE DÜĞÜN VAR!

Aslı Enver ile ‘Kardeşim Benim’ setinde başlayan aşklarını resmiyete dökmeye karar veren yakışıklı popçunun, Kurban Bayramı’ndan sonra sevgilisini ailesinden istemeye gideceğini öğrenildi. Daha önce birbirinin aileleriyle sık sık bir araya gelen ikilinin bu kararı yakın çevresini bir hayli mutlu ettiği öğrenildi.

İkili düğün tarihi olarak ise 2018 yazını düşünüyor…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.