Murat Boz: Sizlere kurban olurum

Murat Boz, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesini full doldurdu.Merdivenlerin bile 104 Tl.den satıldığı konser biletleri günler öncesinden tükendi.

Birbirinden ünlü isimlerin katıldığı konsere Murat Boz’un patronu Acun Ilıcalı’da en önde izledi. Acun Ilıcalı bol bol Murat Boz’un resimlerini çekti ve selfi yaptı.

gazetemag.com-murat-boz

Sahneye çıkmasıyla birlikle izleyiciler büyük bir coşkuyla Murat Boz’u karşıladılar ve şarkıları birlikte söylediler.İzleyicilerin yüzde sekseninin bayan olduğu konserde cep telefonlarıyla kayıt yapanlar,fotoğraf çekenler, canlı yayın yapanlar dikkatlerden kaçmadı. Murat Boz yoğun ilgi karşısında seyirciye sizlere kurban olurum diye hitap etti.

İzleyenlerin 52 Tl.ile 235 Tl.arasında para ödedikleri konser geç saatlere kadar sürdü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.