Murat Boz ile Aslı Enver birlikte ilk kez görüntülendi

Aslı Enver ile Murat Boz’dan 14 Şubat bombası… Sevgililer ilk kez bir benzincinden çıkarken objektiflere yakalandı.

Kardeşim Benim’ filminin gala seyahatlerinde yakınlaşıp aşk yaşamaya başlayan Murat Boz ile Aslı Enver, Maslak’taki bir benzin istasyonu çıkışı ilk kez görüntülendi. Yaklaşık bir aydır birlikte olan sevgililer, fotoğraflarının çekilmesiyle şoke oldu. Şoför koltuğunda oturan Boz’un bir anda gaza basarak benzinliği terk etmek istemesi birçok kişinin hayatını tehlikeye atmasına neden oldu.

Sanal Âlemde kalpli paylaşım

Son sürat kaçan Boz, bu yaptığında da yetinmeyerek trafik kurallarını hiçe saydı. Sevgililer görüntülenir görüntülenmez herkesi şaşırtarak sosyal medyadan aşklarını ilan etti. Her iki isimde Instagram’da birlikte çekilmiş aynı pozlarını paylaşıp yanına da kalp işareti koydu.

murat asli

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.