Murat Boz, Cem Yılmaz’ı geçti

Geride bıraktığımız Ekim ayında sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan medyatik isimler belirlendi. Medya Takibi Ajansı Interpress’in sadece yazılı mecrayı kapsayan araştırmasında, geçtiğimiz ay magazin gündeminde, ertelediği Avrupa Turnesi ile yeniden gündeme gelen ve “O Ses Türkiye”deki jüri üyeliğiyle dikkatleri üstüne çeken Türk Pop Müziğinin ünlü ismi Murat Boz’un toplam 344 haberle ilk sırada yer aldığı ortaya çıktı. Ulusal, bölgesel ve yerel üç bine yakın gazete ile dergide çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan sıralamada ünlü komedyen Cem Yılmaz 316 haberle ikinci sırada yer alırken, vizyona giren yeni filmi “İkimizin Yerine” filmi başta olmak üzere ünlü oyuncu Nejat İşler’in de 310 haberle üçüncü olduğu saptandı.

Interpress’in yaptığı haber araştırmasında, geride bıraktığımız ay magazin sayfalarında en çok yer alan isimler listesinde Türk Pop Müziğinin Megastarı Tarkan 298 haberle dördüncü olurken, Demet Akalın’ın da toplam 235 haber ile beşinci sırayı aldığı ortaya çıktı. Ekim ayında magazin sayfaların da yer alan ve çıkan haber adetlerine göre oluşan ilk on sırasında yer alan diğer ünlü isimlerin ise Burcu Esmersoy, Sezen Aksu, Ebru Şallı, Ebru Gündeş ve Tuba Büyüküstün olduğu saptandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.