Murat Başoğlu, yeğen skandalından sonra yine kameralara yakalandı

Murat Başoğlu öz yeğeniyle yaşadığı aşk skandalıyla gündemi sarsmıştı... Murat Başoğlu yeni sevgilisiyle görüntülendi.

Murat Başoğlu kamuoyunda günlerce konuşulan öz yeğeniyle yaşadığı aşk skandalının ardından yeni sevgilisiyle ortaya çıktı.

3 yıl önce Bodrum’da öz yeğeni Burcu Başoğlu ile görüntülenen Murat Başoğlu, bunun ardından hem 14 yıllık eşi Hande Bermek tarafından terk edilmişti hem de kamuoyunun tepkisini çekmişti. Murat Başoğlu aradan geçen zamanın ardından yeni sevgilisi ile ev alış verişi yaparken görüntülendi.

blank

Hakkında ‘hayasızca davranışta’ bulunmak suçundan, 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle kamu davası açılan Murat Başoğlu, önceki gün yeni sevgilisiyle birlikte Bodrum’da alışveriş yaparken görüntülendi.

Hürriyet’in haberine göre; sevgililer, evleri için alışveriş yaptı. Başoğlu, gizemli sevgilisiyle el ele reyonlarda dolaştı ve alışveriş yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.