Multinet Up: “MultiGift ile yapılan Ramazan alışverişleri geçen yıla oranla 2 kattan fazla arttı”

Multinet Up, kurumsal hediye kartı ve sosyal yardım çözümü MultiGift ile çalışan motivasyonu ve teşvik uygulamaları kapsamında çalışan memnuniyetini artırmak isteyen her ölçekten firmaya çözüm sunuyor. Multinet Up’tan yapılan açıklamaya göre, bu sene Ramazan ayında MultiGift ile yapılan bayram alışverişleri, bir önceki Ramazan ayına oranla 2 kattan fazla artış gösterdi. Şirket çalışanları, MultiGift’lerini en çok market alışverişlerinde kullandı.

Multinet Up‘ın kurumsal hediye kartı ve sosyal yardım çözümü MultiGift, işverenlere yüzde 39’a varan vergi avantajı ve operasyonel kolaylık sağlarken çalışanlar için 20 binden fazla harcama noktasında ihtiyaçlarına uygun şekilde alışveriş imkânı sunuyor. Bu yıl Ramazan ayında yapılan MultiGift harcamaları hakkında bilgi veren Multinet Up Satış Genel Müdür Yardımcısı Didem Kuş, çalışan yardımı için MultiGift’i tercih eden işveren sayısının geçen yıla oranla yüzde 78, MultiGift harcamalarının ise iki kattan fazla arttığını ifade etti.

Kuş, “Çalışanlarına bayram, yılbaşı, doğum günü ve özel günlerde hediye vermek isteyen firmalar için operasyonel yükü azaltan, maliyet avantajı ve lojistik kolaylık sağlayan çözümümüz MultiGift ile her sene Ramazan ayında çalışan yardımı yapmak isteyen firmaların çözüm ortağı oluyoruz. MultiGift bu Ramazan’da da hem çalışanlara seçme özgürlüğü tanıması hem de işverenlere sağladığı avantajlar sayesinde cazip bir seçenek olarak öne çıktı ve çalışanını mutlu etmek isteyen firmaların gıda yardımı uygulamalarında ve bayram hediyesi seçimlerinde tercih edildi. Bu sene MultiGift’i tercih eden işverenlerin sayısı, geçtiğimiz Ramazan ayına göre yüzde 78 artış gösterdi. MultiGift’le yapılan Ramazan alışverişleri ise geçen yıl Ramazan ayındaki harcamalara göre yüzde 140 artarak iki kattan fazla artış gösterdi. Harcamaların önemli bir bölümü market kategorisinde gerçekleşirken, market harcamalarını sırasıyla giyim ve teknoloji kategorileri izledi. Dijital kod veya sanal kart gibi alternatif ödeme seçenekleri sunarak, çalışanlara ister online olarak ister mağazalarda alışveriş yapma ayrıcalığı sunan MultiGift’in önümüzdeki süreçte daha fazla işveren tarafından tercih edileceğini öngörüyoruz” dedi.

Multinet Up’ın Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 2004’te sektöre tanıttığı kurumsal hediye kartı ve sosyal yardım çözümü MultiGift; doğum günü, evlilik, satış motivasyon, yılbaşı hediyelerinde; Ramazan yardımlarında, Bayram hediyelerinde, kıdem ödüllerinde ve sosyal yardım uygulamalarında tercih ediliyor. A101, CarrefourSA, Teknosa, Trendyol, IKEA, Morhipo gibi birbirinden prestijli markaların bulunduğu geniş bir tedarikçi ağı bulunan MultiGift ayrıca online alışveriş platformu MultiGift Shop’ta da indirimli fiyatlarla alışveriş yapma imkânı sunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.