Müjdat Gezen’den küfür açıklaması

İzmir’den yayınlanan ve Uğur Dündar’ın sunduğuHalk Arenası’nın geçen haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü’ydü. Dörtlü, canlı yayında ağza alınmayacak küfürler etmişti. Müjdat Gezen, Hürriyet’ten Ahmet Hakan’ı arayarak neden küfrettiklerini anlattı;

“BİZE P.ZEVENK DEDİLER”

“Müjdat Gezen aradı. Dedi ki: “Halk TV’de Uğur Dündar’ın programında özellikle Yaşar Nuri Hoca’yı çığırından çıkaran bir gelişme oldu. Sosyal medyada yazan birileri, ekrandaki bizleri kastederek ‘Dört p…..k önünüzde içki bardakları, oturmuş konuşuyorsunuz” demiş.

Uğur Dündar bu alçak iftirayı okuyunca hepimizin asabı bozuldu. Tepkimiz bunaydı. Biz durup dururken kimseye kötü söz söylemeyiz.”

UĞUR DÜNDAR MEDENİ BİR ÜSLUP BENİMSEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Uğur Dündar’la da konuştum. O da yıllardır ekranlarda olan bir gazeteci olarak her zaman medeni bir üslup benimsediğini, hiçbir zaman bu üsluptan taviz vermediğini ve vermeyeceğini söyledi. Cevap hakkına saygı gereği bu açıklamaları okurlarıma iletiyorum.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.