gazetemag tv

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisinde bu hafta Beren Saat fırtınası esecek

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisinde reytingler kötü olduğu için bölümleri öne çekilen Beren Saat, bu hafta diziye dahil oluyor.

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisinde bu hafta Beren Saat fırtınası esecek. Dizinin reytingleri beklenenin altında gelince diziye 9’uncu bölümde girmesi beklenen Beren Saat, reytinglerin yükselmesi için yapıma 7’nci bölümde dahil oldu.

SARIŞIN DEĞİL, ESMER!

Bölümleri öne çekilerek Kösem Sultan’ı canlandıracak olan oyuncu, perşembe akşamı izleyicinin karşısına çıkacak. Tanıtımı ekranlarda dönmeye başlayan Beren Saat’in setten kareleri de basına servis edildi. Sultan kıyafetiyle ilk kez görücüye çıkan sanatçı, ‘rolü için sarışın olacak’ haberlerinin aksine esmer haliyle kamera karşısına geçti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.