Muhteşem İkili’de ki o sahneler herkesi ekran başına kilitledi

Kanal D’nin, TMC imzalı, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini M. Çağatay Tosun’un üstlendiği sevilen dizisi Muhteşem İkili önceki akşam yeni bölümü ile ekrana geldi.

Başrollerini İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel’in paylaştığı; Engin Şenkan ve Zafer Algöz’ün de kadrosunda yer aldığı dizi de dün akşam Engin Şenkan, duygu dolu sahne ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Barca, karısının ve hocası Köpek Sadri’nin katili Demiray’ı öldürmek üzereyken babası Feridun (Engin Şenkan) gelir. Barca kararlıdır. Feridun da bu durumun farkındadır. Demiray ölerek kurtulacaktır; fakat, oğlu Barca hapse girerek hayatını mahvedecektir. Feridun onu bu kararından vazgeçirmek için oğluna duygu dolu bir konuşma yapar.

Muhteşem İkili yeni bölümleri ile her Perşembe Kanal D’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.