Muharrem İnce: Yeni dönemde 3A diyeceğiz

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin kuruluşunun birinci yılı dolayısıyla Genel Merkez önünde açıklama yaptı.

ANKARA (İGFA) – Memleket Partisi kuruluşunun birinci yılında yurt genelinden gelen il ve ilçe teşkilatları üyeleriyle Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıktı.

Parti olarak ilkelerinin ve devrimlerinin ışığında en büyük eseri Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar yaşatacaklarına söz verdiklerini belirten İnce, mozolesine çelenk sunumu ve saygı duruşu sonrasında Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. İnce, deftere, “Rahat uyunuz; ilkelerinizin ve devrimlerinizin takipçisiyiz. Size minnettarız. Ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun” yazarak imzaladı.

Daha sonra Genel Merkez önünce partililere seslenen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bir yıl önce bu partiyi kurmadan önce ‘neden parti kuruyorsun’ diyorlardı bugün herşeyin ortada olduğunu söyledi. “Memleket Partisi Muhalefetin hepsi birbirine benzediği için ve ses çıkarmadığı için Memleket Partisi’nin kurulduğunu belirten İnce,

.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.