gazetemag tv

“Müge Anlı yasaklanacakmış, RTÜK galiba yürek yemiş”

RTÜK’ün rahatsızlığının olayların ortaya çıkarılması olduğunu söyleyen Fatih Altaylı, “Pislik, rezillik, ahlaksızlık her şey olsun. Ama ortaya çıkarılmasın. Hele hele Etiler ve Nişantaşı’nda olmuyorsa… Ya da rezilliği yapan elitler değilse!” dedi.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı gündüz kuşağı programlarını mercek altına aldı.

Gündüz kuşağında yer alan kadın programlarıyla, cinayet, şiddet ve çocuk kaçırma gibi konulara yer verilen programların son günlerde yaşananlardan dolayı kaldırılabilileceği gündeme geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Müge Anlı’yı Palu ailesi olayına ilişkin tebrik ettiğini hatırlatan Fatih Altaylı,”Galiba RTÜK “Yürek yemiş”. Ama keşke bu yürek yeme işini gerekli yerde yapsalar da, rezillikleri ortaya dökenlere karşı yapmasalar. RTÜK’ü rahatsız eden bu olayların olması değil, ortaya çıkarılması. Aslında tam da ülkenin durumunu yansıtıyor. ” ifadelerini kullandı.

Görme, duyma, mutlu ol…

RTÜK harekete geçmiş.
Müge Anlı’nın programında ortaya çıkarılan Palu Ailesi adlı rezillik Radyo Televizyon Üst Kurulu’nu harekete geçirmiş.
Bu gibi programlar mercek altına alınacak ve büyük ihtimalle yasaklanacakmış. Üstelik de Başkan Erdoğan, Müge Anlı’ya teşekkür ettiği halde.
Galiba RTÜK “Yürek yemiş”.
Ama keşke bu yürek yeme işini gerekli yerde yapsalar da, rezillikleri ortaya dökenlere karşı yapmasalar.
RTÜK’ü rahatsız eden bu olayların olması değil, ortaya çıkarılması.
Aslında tam da ülkenin durumunu yansıtıyor.
Pislik, rezillik, ahlaksızlık her şey olsun.
Ama ortaya çıkarılmasın.
Hele hele Etiler ve Nişantaşı’nda olmuyorsa…
Ya da rezilliği yapan elitler değilse!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.