Müge Anlı: Bütün fedakarlığımla programa başlayacağım

Koronavirüs salgını nedeniyle program çekimlerine ara veren Müge Anlı’dan hayranlarını sevindiren haber geldi. Anlı, 1 Haziran’dan itibaren yeni bölümleriyle izleyicileriyle buluşacak.

ATV’de gündüz kuşağıdan hafta içi her gün ekrana gelen ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının çekimlerine koronavirüs salgını nedeniyle ara verilmişti.

Bir süredir ekranda olmayan program geri dönüyor. ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’, 1 Haziran’dan itibaren ekranda olacak.

Konuyla ilgili Müge Anlı daha önce şu açıklamayı yapmıştı:

“İzleyicilerimle salgının ilk günlerinde buluşmaya devam ettim. Ta ki programı gerçekleştirme olanağı kalmayana kadar. Hangi dizi, hangi program kaldı ki televizyonda ben Müge Anlı’yı devam ettirebileyim. Buna imkan var mı? Direnebildiğimiz yere kadar direnip programı sona erdirmek zorundaydık. Bundan daha doğal bir şey olabilir mi? Ramazan Bayramı’ndan sonra durum elverişli olursa, tedbirler biraz gevşetilirse o zaman tabii ki sosyal mesafe kurallarına uyarak bütün fedakarlığımla bu programa başlayacağım.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.