gazetemag tv

Mucize Doktor’un 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Mucize Doktor 8. Bölüm fragmanı olay olmuştu. Fragmanı izleyenler “Ali Vefa vuruldu mu?” sorusunu kendilerine sormuştu. Sorunun cevabı Mucize Doktor 8. Bölüm 2. fragmanında ortaya çıktı.

Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran ve Reha Özcan’ın rol aldığı, reyting rekortmeni dizi Mucize Doktor’un 8. bölümünden bir fragman daha yayınlandı. Daha önce gösterilen Mucize Doktor 8 bölüm fragmanında Ali Vefa’nın vurulup vurulmadığı merak konusu olmuştu. Yayınlanan yeni fragmanda (Mucize Doktor 8. Bölüm 2. Fragmanı) bu soru cevap buldu.

Vurulan kişinin Ali Vefa olmadığı ortaya çıktı. Kurşun marketteki başka bir müşteriye isabet etmiş..

Mucize Doktor’un yeni bölümleri Perşembe akşamları saat 20:00’de Fox TV’de ekranlara geliyor.

Mucize Doktor’da Ali Vefa vuruluyor mu?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.