Muazzez Ersoy’un eski eşi İsmet Özhan yıllar sonra ortaya çıktı!

Bir dönem podyumların aranan mankeni ve dizi ve sinema oyuncusu, Muazzez Ersoy’un eski eşi İsmet Özhan uzun yıllar sonra ortaya çıktı.

Uzun yıllardır gözlerden uzak bir yaşam süren manken ve oyuncu İsmet Özhan, Nişantaşı’nda ortaya çıktı. Görenlerin tanımakta zorluk çektiği oyuncu, kış aylarını Londra’da, yazları ise Datça’da geçirdiğini söyledi. 90’lı yılların sonunda Sayısal Loto kazandığı haberleriyle gündeme gelen İsmet Özhan, parasını nasıl kaybettiğini de anlattı.

Özhan, “O zamanın parasıyla 1 milyon liraya yakın bir ikramiye kazandım. Ancak banka memuru gizliliği ihlal etmiş. Birden mafya tipli adamlardan tehdit telefonları almaya başladım. Para istiyorlardı. Bir keresinde de beni darp ettiler. Şikayetçi oldum. Beni tehdit edenlerin damacanayla su satan bir grup olduğunu öğrendim” dedi.

blank
İsmet Özhan

“ŞİMDİ HALİM VAKTİM YERİNDE”

“Paramın yarısını borsada kaybettim. 2001 krizinden sonra da elimdeki para eridi gitti” diyen eski model, “Neyse ki Datça ve İstanbul’dan birer ev almıştım. Mankenlik ve oyunculuk kazancım da iyiydi, şimdi halim vaktim yerinde.”

“ŞÖHRETİ ÖZLEMİYORUM”

Yılın belirli zamanlarında Londra’dan tatil için Datça’da geldiğini belirten Özhan, yaptırdığı yazlığında köy hayatı yaşadığını anlattı. Eski manken, “Şan ve şöhreti özlemiyorum. İngiltere’de bazı Türkler tanıyıp selam veriyor, yazları ise vaktim Datça’da yaptırdığı taş evde geçiyor. Sağlıklı yaşayıp spor yapıyorum. Ayrıca besleyip bakımını üstlendiğim 16 tane köpeğim var” dedi.

“HAYATIMIN EN BÜYÜK PİŞMANLIĞI”

Özhan ayrıca 2001 yılında evlenip dört ay evli kaldığı Muazzez Ersoy‘la ilgili soruya ise “Aman o konuları hiç açmayın. Hayatımın en büyük pişmanlığıdır. O dönem nasıl evlendim hiç bilmiyorum. Sanki gözüme perde inmişti” cevabını verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.