Muazzez Ersoy: Aşk için illa erkek mi olması lazım

Önceki gece Etiler Marmaris’te görüntülen Muazzez Ersoy, hayranlarıyla aşk yaşadığını belirterek “Aşk dediğin zaman sadece illa bir erkek mi olması lazım” dedi.

Ekip arkadaşları ve yardımcıları ile programdan çıkıp yemek yemeye geldiğini belirten sanatçı, ”Vallahi çok acıktık. Sizin de işiniz zor, bizim de işimiz zor. Gelin hep beraber yiyelim” diyerek gazetecilere de ikramda bulundu.

“TAKDİR HALKIMIZIN”

Çıkışta gazetecilerle kısa süreli sohbet eden sanatçı, “Kendi yapmış olduğum pop albümü bitti. Çok güzel oldu. Ben sevileceğini düşünüyorum. Takdir halkımızın” dedi.

“YAZMAYIN DEDİM YAZMIŞLAR”

Gazetecilerin yakın zamanda çıkan, “Koruması ile aşk yaşıyor. Haberlerine ne diyeceksiniz?” sorusuna Ersoy, “Gazeteci arkadaşlar Hakan’ı tanıdığı halde kim diye sorunca bende espri olarak sevgilim dedim. Espri yaptım sakın ciddiye alıp yazmayın dedim ama yazmışlar” yanıtın verdi.

“İLLA ERKEK Mİ OLMASI LAZIM”

Gazetecilerin “Aşk yok mu?” sorusuna, “Aşk var. Milyonlarca sevenim var. Aşk dediğin zaman sadece illa bir erkek mi olması lazım” diyerek oradan ayrıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.