“Model” dizi çekimleri başladı

Yapımcılığını Serdal Kara’nın, üstlendiği ‘Kara Film’ etiketiyle yakın zamanda izleyicisiyle buluşmak için gün sayan “Model” dizi çekimleri başladı.

Dizinin oyuncu kadrosunu dönemin eski ünlü Top Model ve Mankenleri, şimdilerin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları oluşturuyor. Merakla beklenen dizinin kadrosundaki usta isimler arasında Mehmet Çepiç, Asuman Dabak, Ali Erkazan, Füsun Demirel, Erol Yavan gibi birçok ünlü oyuncular bulunmakta.

Türk sinemasının iki ünlü ismi Ali Erkazan ve Füsun Demirel ilk kez bir filmde birlikte rol alıyorlar… Birlikte rol aldıkları genç oyunculara zorlandıkları anlarda yardımcı olan ikili çok güzel bir hikayede olmaktan mutlu olduklarını her fırsatta belirtiyor..

Dizinin yönetmenliğini “Ağır Romantik” sinema filminden hatırladığımız başarılı yönetmen Deniz Denizciler yaparken, çekimlerine başladığı “Model” dizisinin senaristliğini yine Deniz Denizciler üstlendi.

Dizi filmlerinde yeni bir dönem başlatmak istediğini söyleyen ünlü yapımcı Serdal Kara,”Mankenlik ve model yarışmalarının perde arkasının konu edileceği diziseverlerin çok beğeneceği böyle bir projeye imza atmaktan mutlu ve heyecanlıyım dedi.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.