Modanın Kalbi Marmara Park’ta Atacak

Marmara Park Alışveriş Merkezi, 22 Mayıs’ta Banu Noyan organizasyonu ve Cem Özer’in sunumuyla muhteşem bir defileye imza atacak. Ece Gürsel, Gizem Özdilli, Özge Ulusoy, Wilma Elles gibi ünlü isimler yeni sezonun en şık tasarımlarını podyuma taşıyacak.

Gerçekleştirdiği farklı etkinliklerle ziyaretçilerine alışverişten çok daha fazlasını sunan Marmara Park Alışveriş Merkezi, 22 Mayıs’ta muhteşem bir defileye ev sahipliği yapacak. Marmara Park Sahne’de Banu Noyan organizatörlüğünde gerçekleşecek defilede yeni sezon trendleri tanıtılacak, ünlü markaların birbirinden şık tasarımları sergilenecek. Cem Özer’in sunumuyla 16.00’da başlayacak defilede Ece Gürsel, Gizem Özdilli, Özge Ulusoy, Wilma Elles gibi sevilen isimler podyumda boy gösterecek. Bu muhteşem defileyi sakın kaçırmayın!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.