Moda Tutkusu x Love my body marka birliğinden kutlamaya değer bir başarı

Çabasız şıklığı benimsemiş, minimalist tavra sahip kadınları hedefleyen Moda Tutkusu x Love my body marka birliğinden kutlamaya değer bir başarı…

Türkiye’nin köklü hazır giyim kuruluşlarından Adil Işık Group çatısı altında yer alan Love my body, bu sezon Moda Tutkusu ile birlikte hayata geçirdiği 15. sezon koleksiyonu “Secret” için özel bir kutlama yemeği gerçekleştirdi.

Yedi yıldan fazladır, Adil Işık Group bünyesinde yer alan Love my body için özel koleksiyon hazırlayan, Türkiye’nin ilk moda bloggerları ve influencerlarından olan Moda Tutkusu profilinin kurucusu Yasemin Öğün ile Adil Işık Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zehra Işık’ın ev sahipliği yaptığı geceye katılanlar arasında; Burcu Esmersoy, Dila Tarkan, Rüya Büyüktetik, Özlem Avcıoğlu, Mert Aslan, Ahmet Gencehan, Emre Işık ve Pelin Kaya da vardı.

Moda markalarının ve moda tasarımcılarının görünürlüğüne değer katan moda basının temsilcilerinin ağırlandığı özel kutlama yemeği şehrin en hip mekanları arasında gösterilen Cipriani’de gerçekleştirildi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.