Mizah konusu oldu… Burak Özçivit’in dublörünü ikizi sandılar!

Şampuan reklamı için kamera karşısına geçen Burak Özçivit, senaryo gereği iki karaktere can vermişti. Bir paylaşım işin aslını ortaya çıkardı. Özçivit’in dublörlüğünü yapan kişinin, yakışıklı oyuncuya ikizi kadar benzeyen Burak Khan olduğu öğrenildi.

Unilever’in şampuan markası Clear, kömür içeren yeni formülünün tanıtımı için başrolünde reklam yüzü Burak Özçivit’in olduğu bir reklam filmi yayınladı. Özçivit’in kendisine karşı yarıştığı reklamda, yakışıklı oyuncunun dublörü Burak Khan yer aldı.

İKİ GÜN SÜREN ÇEKİM

Markanın Burak Özçivit’ten ilhamla herkesi kendisine meydan okumaya davet ettiği reklam filmi MullenLowe İstanbul imzası taşıyor. Çekimleri iki gün süren filmin yapım sürecini Depo Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda Thor Saevarsosson oturuyor.

blank

“BURAK’A, BURAK’TAN DAHA ÇOK BENZİYOR”

Burak Özçivit’İn iki ayrı karakterde göründüğü reklam filminde, ikinci kişiyi canlandıran oyuncunun Burak Khan olduğu ortaya çıktı. Özçivit ile paylaşım yapan Khan’ın fotoğrafını gören takipçileri, esprili yorumlarda bulundu. Bir sosyal medya kullanıcısının yaptığı “Burak’a, Burak’tan daha çok benziyor” yorumu ise büyük beğeni topladı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.