Miss England’da adaylar makyajsız yarışacak!

Miss England organizatörleri, ilginç bir karara imza atarak, adayların makyajsız yarışması kararı aldı.

Özellikle son dönemlerde artan estetik trendiyle, farklı gözükmelerini engellemek amacıyla bu kararın aldığı aktarıldı. Katılımın isteğe bağlı olacağı “Çıplak Yüz Top Modeli” turunun planlayıcısı Miss England organizatörü Angie Beasley “Bu turun yarışmacılarımızı daha az makyaj yapmaya teşvik edeceğini umuyorum” dedi.

Makyajsız tura katılmak isteyen yarışmacılardan vesikalık makyajsız, filtre veya herhangi bir düzenlemenin olmadığı bir fotoğraf ile siyah bir atlet ve kot pantolonla çekilmiş boydan bir fotoğraf isteniyor. Yarışmaya gönderilen fotoğrafları mankenlik ajansı tarafından ön elemeden geçirilecek ve ardından yarışmanın kazananı belli olacak.

Organizatörler, yarışmacıların estetik müdahalelerle olduğundan farklı gözükmesi sonucunda bu kararı aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.