gazetemag tv

“Miss Cix” sonbahar-kış sezonu koleksiyon tanıtımını Demet Şener Küpeli ile yaptı

Özel tasarımlarıyla “özgüvenli ve cesaretli” kadınlara hitap eden Miss Cix, 2019-2020 sonbahar-kış sezonu koleksiyon tanıtımını Demet Şener Küpeli ile birlikte yaptı.

Dünyanın her yerine ihraç edilen Türk markası Miss Cix’in yeni sezon koleksiyonundaki kreasyonları yakından inceleyen Demet Şener Küpeli, yeni yılda açacağı mağaza ile tekstil sektörüne gireceğini de söyledi. Miss Cix Yönetim Kurulu Başkanı Adem Demirbaş ile sektörün incelikleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını da belirten Demet Şener Küpeli, asıl amacının yurtdışına açılmak olduğunu da sözlerine ekledi.

“İddialı” çizgisiyle her yaştaki kadına hitap eden Miss Cix ürünlerinin tanıtımı için Türk tekstil dünyasının kalbi Merter’e gelen Demet Şener Küpeli, kreasyonları inceledikten sonra tasarımlardan ilham aldığını belirterek “Hep modanın içinde oldum. Giydiklerimiz kendi karakterimizi yansıtır. Miss Cix tasarımları cesur ve kendine güvenen kadınlar için ideal tasarımlar. Miss Cix markası ayakları yere basan güçlü kadınlara hitap ettiğini ve bu nedenle benimle çalışmak istediklerini söylediler. Bu da beni çok mutlu etti” diye konuştu.

Avrupa modasını da yakından takip ettiğini kaydeden Demet Şener Küpeli, Türk tekstilinin kaliteli ürünlerle “bir dünya markası” oluşturabileceğini de söyleyerek “Bu yıl bazı dokunuşlarla 70’li yıllara döndü. Bu tarzı Miss Cix kreasyonların da görmek mümkün” diye konuştu.

Demet Şener – Adem Demirbaş

Sokak Modası Tarzı Oluştu

Miss Cix Yönetim Kurulu Başkanı Adem Demirbaş da, yeni sezon tanıtımında yaptı konuşmada, her yerde giyilebilecek kombinler ürettiklerini belirterek “ Tüm dünyayı dolaşıyoruz. Renkleri, tasarımları görüyoruz. Böylelikle kendi tarzımızı ve ayrıca sokak modasını da oluşturduk. Sokağın ritmine uygun tasarımlarımız kreasyonlarımızın en temel öğelerinden biri” şeklinde konuştu.

Miss Cix 2019-2020 sonbahar-kış koleksiyonu tanıtımında ayrıca Demet Şener Küpeli ve Miss Cix Yönetim Kurulu Başkanı Adem Demirbaş’ın katıldığı bir moda söyleşisi ile sokak defilesi de yapıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler