Miray Daner ve Kubilay Aka evleniyor mu?

Miray Daner ve Kubilay Aka çifti birlikte rol aldıkları ‘Vatanım Sensin’ dizisinin setinde tanışmıştı.

‘Vatanım Sensin’ dizisinin setinde tanışan Miray Daner ve Kubilay Aka çifti uzun zamandır aşk yaşamaya devam ediyor.

Aşk nasıl başlamıştı?

Dizi setinde tanışan çift, yapımcıların isteği üzerine 2 yıl gizli yaşanmak durumunda kalmıştı. Kubilay Aka Miray Daner’i ilk gördüğü an tutulduğunu ve hiç düşünmeden gidip hislerini Miray Daner’e anlattığını dile getirmişti…

Geçtiğimiz gün annesiyle yürüyüş yaparken objektiflere yansıyan Miray Daner’den evlilik açıklaması geldi. İşte o açıklama!

Miray Daner: “Televizyona dönmeyi çok özledim, bakınıyorum… İçime sinen bir iş olmasını istiyorum. Geçtiğimiz günlerde MFÖ konserine gittim, çok keyifliydi. Kubilay ile beraber bir projede tabiki yer almayı isteriz ama içimize sinmeli. Evlilik için çok erken…” şeklinde konuştu.

Genç oyuncunun anneside ‘Evlilik’ sorusuna, ‘Çok gençler, daha erken’ şeklinde tepki verdi.

Oyuncu Miray Daner’den süper minili poz!

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.