Miray Daner ve Kubilay Aka çiftinden sevindiren haber

Ağustos ayında 2.5 yıllık ilişkilerini sonlandıran Miray Daner ve Kubilay Aka çiftinden sevindiren haber geldi.

Magazin dünyasının sevilen ve parmakla gösterilen çifti Miray Daner ve Kubilay Aka‘nın aşkı geçtiğimiz ağustos ayında Kubilay Aka‘nın Hilal Altunbilek ile olan yakınlaşması nedeniyle sona ermişti.

Sosyal medyadan ilişkilerini bitirdiklerini duyuran çift, sevenlerini çok üzmüştü. Barışmak için uzun süredir ikinci bir şans isteyen Kubilay Aka sonunda kendisini Miray Daner‘e affettirdi ancak Miray Daner‘in barışmak için çok büyük şartı bulunuyordu.

blank
Kubilay Aka – Miray Daner

Miray Daner barışma şartı olarak Kubilay Aka‘dan kendisini keşfeden ve yol arkadaşı olan menajeri Ufuk Ergin ile yollarını ayırmasını istedi. Bunun nedeni ise Kubilay Aka‘yı Hilal Altunbilek ile tanıştıran ismin menajer Ufuk Ergin olmasıydı.

Şartı kabul eden Kubilay Aka kendisini şöhrete kavuşturan Ufuk Ergin ile çalışmayı bıraktı. Böylelikle Kubilay Aka kendisini aklayarak Miray Daner ile yeniden bir araya geldi.

Miray Daner ve Boran Kuzum, ‘Saygı’ dizisinde başrolleri Nejat İşler’le paylaşacak

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.