Miray Daner: Başımız sağolsun Türkiye

Ünlü oyuncu Miray Daner, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şehitlerimiz için “Bu gece insan uyumaya utanıyor. Ellerimiz yüreğimizde her gelen haberde kahroluyoruz. Yiten her can, sönen bir ocak. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize şifa diliyorum…Başımız sağolsun Türkiye.” dedi.

Güzel oyuncu Miray Daner, geçtiğimiz gece İdlib’de şehit olan 33 askerimiz ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Güzel oyuncu yaptığı paylaşımda “Bu gece insan uyumaya utanıyor. Ellerimiz yüreğimizde her gelen haberde kahroluyoruz. Yiten her can, sönen bir ocak. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize şifa diliyorum…Başımız sağolsun Türkiye.” ifadesine yer verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.