Mine Tugay ile Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı aşk mı yaşıyor?

Oyuncu Mine Tugay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor.

39. bölumde final yapacak olan Zalim İstanbul dizisinin başrol oyuncusu Mine Tugay’ın kalbini ünlü bir televizyoncuya kaptırdığı ortaya çıktı.

Zalim İstanbul’da rol alan 41 yaşındaki güzel oyuncu Mine Tugay önceki gün Boğaz’da Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı ile bisiklete binerken objektife takıldı.

Spor kıyafetleriyle Tarabya’da görüntülenen ikilinin, gazetecileri fark edince tedirgin olması, akılları karıştırdı. Sosyal medyadan da birbirlerini takip eden Mine Tugay ile Murat Saygı’nın Boğaz’daki bu sportif buluşmasının ‘Aşk mı, dostluk mu?’ olduğunu ise önümüzdeki günler gösterecek…

Tugay’ın ünlü isimle aşk yaşadığı iddialar arasında. Magazin Hattı’nın iddiasına göre Mine Tugay kalbini ünlü televizyoncuya kaptırdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.