Milliyet Gazetesi Yayın Koordinatörlüğü görevine Mete Belovacıklı getirildi

Demirören Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Milliyet Gazetesi’nde üst düzey bir atama gerçekleşti. Milliyet Gazetesi Yayın Koordinatörlüğü görevine Mete Belovacıklı getirildi.

Gazeteler ve digital mecra arasında sinerji yaratmayı amaçlayan grup Reklam ve Pazarlama servisinde de bir yenilenmenin ardından hem gazetelerin tirajının hem de reklam pazar payının arttırılmasını hedefliyor.
Bu süreçte Milliyet İnternet sitesinin başına Bülent Ayanoğlu geçerken Milliyet Gazetesi Yayın Koordinatörlüğü görevine de Mete Belovacıklı getirildi.

Uzun yıllar Milliyet gazetesinde çalışan, paralel yapılanmanın medyada mağdur ettiği isimlerden biri olan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin isteği ile Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Cumhurbaşkanlığı kampanyasında basınla ilişkilerini yürüten ekibin başında olan Mete Belovacıklı böylelikle yuvaya dönmüş oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.