Milliyet Executive Dergisi’nden Halka Arzın Yol Haritası

Milliyet Executive Dergisi Haziran sayısında, son bir buçuk yılda halka arz edilen şirketleri inceleyerek halka arzın yatırımcılar ve şirketler açısından önemini ele alıyor.

Milliyet Executive dergisi yeni sayısında Volvo Türkiye Genel Müdürü Magnus Boman ile elektrikli araçları konuşuyor. Akademisyen Zeynep Ton ile geleceğin işlerini mercek altına alıyor. Yerli teknoloji markası Reeder’ın kurucu ortağı Sezen Sungur Saral, neler başardığını ve hedeflerini aktarıyor.

Emlak sektöründeki gelişmeleri anlatan Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu; “Şimdi yatırım zamanı” diyor. İnşaat sektöründeki hareketliliği Milliyet Executive okuyucularıyla paylaşıyor.

Pandeminin etkisini tamamen yitirmesiyle turizmdeki hareketlilik, Türkiye’de her geçen gün artan Unicorn’lar, insan kaynaklarında ve iş hayatında öne çıkanlar Milliyet Executive yeni sayısında okuyucularıyla buluşuyor.

Milliyet Executive her ay yayımlanan yeni sayılarıyla iş dünyasının merak edilenlerini, analizleri ve trendleri mercek altına almaya devam edecek. Dergiye tüm Türkiye’de ulaşılabileceği gibi dijital platformlardan da ulaşmak mümkün.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.