Miley Cyrus ve Liam Hemsworth çifti evleniyor mu?

Bir dargın bir barışık çift Miley Cyrus – Liam Hemsworth, bir süredir beraber yaşıyordu. Ne zaman tekrar ayrılırlar diye beklerken, ünlü çift sevenlerini tekrar şaşırtmayı başardı…

Hürriyet’ten Irmak Kibar’ın haberine göre, Miley Cyrus’a yakın olan bir kaynak, US Weekly dergisine ünlü şarkıcının sevgilisi Liam Hemsworth ile evlilik planları yaptığını açıkladı. Cyrus’un bu yaz görkemli bir düğünle dünya evine gireceği de gelen haberler arasında.

23 yaşındaki Cyrus’un annesi düğün organizasyonu konusunda güzel yıldızın en büyük destekçisi.

2009 yılında The Last Song filminin çekimleri sırasında tanışan ikili, bir anda çok yakın arkadaş olmuş ve bu dostluk kısa bir sürede duygusal bir ilişkiye dönüşmüştü.

2013 yılında nişanlanan fakat kısa bir süre sonra sürpriz bir şekilde ayrılan Cyrus – Hemsworth çifti sevenlerini şaşırtarak tekrar bir araya gelmişti.

Yine yakın bir kaynağın ifadesine göre, ünlü çift yaz için planladıkları düğünü bile beklemeden Vegas’ta yıldırım nikahıyla dünya evine girebilir.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.