Mila Kunis, kadınların toplum içinde emzirme hareketine destek verdi

İkinci kez anne olmaya hazırlanan ABD’li ünlü oyuncu Mila Kunis, Vanity Fair Dergisi’ne, son zamanlarda yükselen kadınların toplum içinde emzirme hareketi hakkında konuştu.

Kunis, “Kadınların, onları mutlu edecek her düşüncesini destekliyorum. Ben de çocuğuma bakıyorum ve onu her yerde emziriyorum” dedi.

32 yaşındaki oyuncu, “Restoranda, metroda, parkta, uçakta… ‘Neden toplum içinde?’ diye sorarsanız, çünkü bebeğimi beslemem gerekiyor” şeklinde konuştu. “That 70s Shows” programında tanışan Kunis ile 38 yaşındaki Ashton Kutcher, 2014 yılında kızları Wyatt’ın dünyaya gelmesinden bir yıl sonra evlendi. Ekim ayında Business Insider’a verdiği röportajda Kunis, çok çocuk sahibi olmak istediğini söylemişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.