Mikail Kaplan Akhisarspor’a talip

Yurt içinde ve yurt dışında hayata geçirdiği projelerle adından sıklıkla söz ettiren başarılı ve ünlü iş adamı Mikail Kaplan özel açıklamalarda bulundu.

MANİSA (İGFA) – Avusturya, Almanya, İsviçre, Hollanda, İspanya, İsrail ve Rusya gibi ülkelerde projelerini sürdüren ve Türkiye ekonomisine de büyük katkıları olan iş adamı Mikail Kaplan, bir kez daha Manisa’nın köklü takımı Akhisarspor’a talip olduğunu duyurdu.

Akhisarspor’a gönülden bağlı olduğunu söyleyen Kaplan, Akhisaspor’u yeniden Süper Lig’e taşıyacaklarının sözünü verererek bu yolda son derece iddialı olduğunu vuguladı. Daha önce spor camiasında önemli yeri olan dünyaca ünlü yıldızları Türkiye’ye getiren ve Abdullah Avcı gibi isimlerin menejerliğini yapan Ömer Özen Akhisarspor’u başarıya ulaştıracaklarının sözünü verdi.

Akhisarspor’un yönetiminde de oldukça başarılı isimlerin yer alacağını söyleyen Ömer Özen transferlerde de sürpriz gelişmelerin olacağının sinyalini verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.