YouTube / gazetemag tv

Midye dolma için birbirleriyle yarıştılar

Geçtiğimiz günlerde yapılan kış sezonuna merhaba partisine İvana Sert, Banu Zorlu, Özlem Yıldız ve Tuğba Özay damga vurdu. Parti de birbirleriyle midye yeme yarışına giren ünlü isimler yeni sezonu coşkuyla karşıladı.

Parti sonrası Yediren Adam’ın midyelerinin tadına bakmayı ihmal etmeyen konuklardan özellikle İvana Sert, Banu Zorlu, Özlem Yıldız ve Tuğba Özay yedikleri midyelerle kıyasıya bir yarış içerisine girdiler.

”Daha önce beş yüz midye yemiştim’ diyerek ilginç bir iddiada bulunan Banu Zorlu’nun beş midyede kaldığı rekabet, gece sonunda eşitlikte noktalanırken kazanan dostluk ve eğlence oldu.

Gece sonunda midyelerin tadına bakan Arabesk’in ”Orhan Baba”sı Orhan Gencebay ise tadına baktığı midyelerin lezzetine hayran kaldığını ifade ederek ”Beni yarışa dahil etmeyin çocuklar. Ben bu konuda ancak hakem olabilirim.” sözleri ile herkesi tebessüm ettirmeyi başardı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.