Midesine kürdan saplandı! Demet Şener ölümden döndü!

Su içtiği bardaktaki kürdanı fark etmeden yutan Demet Şener, hastaneye kaldırıldı. Şener’in midesine saplanan kürdan ameliyatla çıkartıldı.

Geçen ay, “hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrıldık” dediği 19 aylık eşi Cenk Küpeli’den boşanan Demet Şener, ölümden döndü.

Su içtiği bardağın içindeki kürdanı fark etmeyen Demet Şener, hastaneye kaldırıldı. Şener’in midesine saplanan kürdan ameliyatla çıkartıldı. Midesine saplanan kürdan yüzünden operasyon geçiren manken, iki gün hastanede yattı.

Karnında büyük bir ağrıyla acile kaldırıldığını söyleyen Demet Şener, başına gelenleri anlattı.

“Evdeki yardımcım, su içtiğim bardağı yıkamak üzere mutfağa götürürken ortada gördüğü bir kürdanı içine atmış. Ben de sabah çocuklarla aceleyle çıkarken o bardağa su doldurup içtim. Hemen hastaneye koştum. Mideme saplanan kürdanı operasyonla çıkardılar. Çok şükür ki erken müdahale edildi” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.