MFÖ, Vadi Açıkhava’yı salladı!

Türk müzik sahnesinin efsanevi grubu MFÖ, dün akşam Vadi Açıkhava’yı Salladı!

Yaz başından beri pek çok yıldızın sahne aldığı, İstanbul’un yeni eğlence mekanı Vadi Açıkhava’da konserlere imza atan Atlantis Yapım , 26 Temmuz’da efsanevi müzik grubu Mazhar Fuat Özkan’ı (MFÖ) ağırladı.

blank

Vadi Açıkhava’da gerçekleşen konserlerine ‘Ele Güne Karşı’ ile son derece enerji yüklü bir şekilde başlayan MFÖ şarkı esnasında seyircinin alkışlarla katılmasını isteyerek eğlencenin fitilini ateşledi. ‘M.V.B.A’, ‘Ah Bu Ben’, ‘Bazen’ ve ‘Sakın Gelme’ gibi dillerde yer etmiş hit şarkılarını 3 saat boyunca aynı coşku ile seslendirdi.

“Kimse yerinde durmasın bu gece herke eğlensin istiyoruz” diyerek Vadi Açıkhava’yı dolduran binlerce MFÖ hayranına seslenen Mazhar Alanson, sonrasında söylediği “Mecburen” ile renkli bir atmosfer yarattı.

1984’te çıkan ‘Ele Güne Karşı’ albümüyle birlikte toplam 13 albümde (3 best of, 10 stüdyo albümü) dillere dolanan sayısız şarkıya imza atan, ülkenin dört bir yanında dopdolu konserlerde sahne alan MFÖ, 21 Eylül akşamı U.S. Polo Assn. Açıkhava Konserleri’nde tekrar Vadi Açıkhava’da hayranlarıyla buluşacak.

İstanbul’un en genç açık hava sahnesi “Vadi Açıkhava” Ağustos’ta dopdolu

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.