MetLife’tan erişilebilir ve geniş kapsamlı ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’

MetLife Emeklilik ve Hayat’ın yeni ürünü Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, geniş kurum ağı ve teminat özellikleriyle sigortalıların ek ücretler ödemeden sağlık hizmeti almalarını sağlıyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özel çözümler üreten, Türkiye’nin önde gelen ferdi kaza, hayat sigortası ve bireysel emeklilik şirketlerinden MetLife Emeklilik ve Hayat, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününü hizmete sundu.

MetLife Emeklilik ve Hayat’ın 500’ün üzerinde anlaşmalı olduğu kurumda ve özel hastanelerde, SGK fark ücreti ödemeden muayene, tahlil ve tetkik yaptırılmasını sağlayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası; sigortalıların ameliyat, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi ve diyaliz gibi yatarak tedavi masraflarını limitsiz olarak karşılıyor. 15 günlük ile 59 yaş arası geniş bir kitlenin satın alabileceği ve 64 yaşına kadar yenilenebilen ürün kapsamında yüz yüze tıbbi ihtiyaçlara yanıt vermenin yanı sıra ücretsiz olarak online doktor, check-up, trafik kazası sonucu diş tedavisi, online diyetisyen görüşmesi ve psikolojik danışmanlık gibi birçok ek hizmet sunuluyor. Ayrıca üründe, nakil ve network indirimleri gibi tıbbi yardım hizmetleri; çilingir çağırma, klima ve kombi bakımı gibi konut yardım hizmetleri; seyahat yardım hizmetleri, organizasyon ve rezervasyon hizmetleri alanlarında ücretsiz ya da indirimli birçok hizmet yer alıyor.

“MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile geniş bir ihtiyaca yanıt veriyoruz”

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında değerlendirmede bulunan MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, “Pandemiyle birlikte sağlığın ve ekonominin ön planda olduğu günlerden geçiyoruz. Bu yüzden müşterilerimize ve yakınlarına hem sağlıklı günlerinde düzenli sağlık kontrolü imkânı hem de yaşanabilecek hastalıklar karşısında yanlarında olacağımız Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını hazırladık. MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile müşterilerimizin sağlık ihtiyaçlarına yanıt vermenin yanı sıra birbirinden değerli ek hizmetlerle yaşam kalitelerini koruma imkânı sunuyoruz. SGK’lı herkesin sahip olabileceği ürünümüzle geniş bir yaş kitlesine, geniş kurum ağı ve teminatlar sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Yaş aralığına göre değişmekle birlikte aylık 93 TL’den başlayan primlerle alınabilecek MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan üç kişi ve üzerindeki aileler indirimli olarak yararlanabiliyor. MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, fiyat avantajı ve kredi kartı ödeme kolaylığıyla fark yaratmanın yanı sıra pandemi ve doğal afetleri dâhil eden geniş bir teminat yapısına sahip. Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı kurumlarda MetLife müşterilerinin ve ailelerinin ek ücretler ödemeden sağlık hizmeti almalarına imkân veren sigorta için ödenen primler gelir vergisi matrahından düşürülerek avantaj sağlanabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.