gazetemag tv

Metin Hara’dan “Bana Baştan Anlat”a özel açıklamalar

teve 2’de, deneyimli gazeteci Özlem Gürses’in sunumu ile ekrana gelen Bana Baştan Anlat, yeni bölümüyle pazar akşamı izleyicisiyle buluşacak.

Özlem Gürses’in bu haftaki konuklarından biri olan Metin Hara, programa özel açıklamalarıyla ekrana gelecek. Metin Hara, Adriana Lima ile ilişkilerinin magazin gündeminde yer alması hakkında “Bu konuda zor bir dönem yaşadık, bana göre kadına göre şiddetin alâsı yaşandı. Algımız kadının ya satın alınabilir bir meta ya da kandırılabilir bir av olduğu üzerinden ilerliyor. Bizim kadına karşı algımız böyle olursa, bu algı köşeyi döndüğünde kadına kurşun oluyor, saygısızlık oluyor.” dedi.

Bana Baştan Anlat, yeni bölümüyle 29 Nisan Pazar akşamı saat 22.30’da teve 2’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.