gazetemag tv

Mesut Özil, tatil için geldiği İstanbul’da çapkınlık turuna çıktı

Almanya Milli Takımı ve Arsenal’in Türk asıllı yıldız futbolcusu Mesut Özil, tatil için geldiği İstanbul’da çapkınlık turuna çıktı. Aday kadrosuna çağrıldığı Almanya Milli Takımı’nın yapacağı maçların kadrosundan özel izin ile ayrılan Mesut Özil, soluğu İstanbul’da aldı.

Londra’dan gelerek Beşiktaş’ta bir otelin kral dairesine yerleşen Özil, gündüz odasında dinlenmeyi tercih ederken, yediği akşam yemeği sonrası ise kendisini gecelere attı. Özil, Taksim Asmalı’daki bir mekanın girişinde, kendisini taşıyan minibüsten indiği sırada patlayan flaşlar ile şaşkına döndü.

Morali bozulan Alman futbolcu sorulan soruları yanıtsız bırakıp mekana giriş yaparken, sabahın ilk ışıklarına kadar gönlünce eğlendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.