YouTube / gazetemag tv

Mesut Özil, evinde İsmail YK’yı ağırladı

Mesut Özil, konuk ettiği şarkıcı İsmail YK’ya, ‘Senden başka sevilecek biri mi var?’ şarkısını çaldırarak, önümüzdeki günlerde evleneceği Amine Gülşe’ye jest yaptı.

Arsenal’de forma giyen futbolcu Mesut Özil, evinde şarkıcı İsmail YK’yı ağırladı. Mesut Özil, şarkıcıya, sözleri ‘Seviyorum her şeyim sensin. Vazgeçemem beni sen bilirsin. Seviyorum neden mi dersin. Senden başka sevilecek biri mi var?’ olan ‘Seviyorum’ şarkısını çaldırarak önümüzdeki günlerde evleneceği Amine Gülşe’ye jest yaptı.

Mesut Özil, bu anları sosyal medyada takipçileriyle de paylaştı. İsmail YK ise misafirperverliğinden ötürü Mesut Özil’e teşekkür etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.