Meşhur dönerci Serkan Mutlu, yeni mekanını Bebek’te açtı!

Birçok başarılı kült markaya imza atan ve ‘şık döner restoranı’ konseptini dünyaya tanıtan , yeni mekanını Etiler Bebek yokuşunda açtı. Görkemli açılışa, Serkan Usta’nın müdavimleri olan ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi

Mesleğe 1996 yılında başlayan ve ünlü isimlerden etin ustalıklarını öğrenen ve birçok başarılı kült markaya , ‘şık döner restoranı’ konseptini dünyaya tanıtmaya devam ediyor.

‘Dönerci Serkan Usta’ ve ‘Etiler Dönercisi’ isimli iki patentli marka kuran , yeni mekanını görkemli bir davetle Bebek Yokuşu’nda açtı.

Yeni heyecanını dostları ve müdavimleri ile paylaşan ’yu, bu mutlu gününde cemiyet, sanat ve iş dünyasının ünlü isimleri yalnız bırakmadı. Davete katılan isimler arasında Altan Gördüm, Burak Alkas, Ceren Akdağ, Buse Biçer, Hakan Akbaş , Nasuh Mahruki, Mine Mahruki, Serkan Dağlı ve Melisa Eraydın vardı.

TÜRK MUTFAĞININ GELİŞMESİNE VE DÜNYADA TANINMASINA KATKIDA BULUNUYOR

Döneri sadece ayaküstü yenen bir yemek olmaktan çıkaran , kurduğu ya da danışmanlığını yaptığı restoranlarda, müşteri memnuniyetini de etkileyen çalışanların mutluluğundan, restoranın akustiğine, aydınlatılmasına, akşam artan etlerin kemiklerinden ayrıştırılarak sokak hayvanlarına verilmesine kadar her detaya dikkat ediyor.

Sağlıklı ve yağsız kaliteli etin kullanılmasına özen gösteren , lavaşını da kendi yapıyor ve deneyimlerini, bilgilerini yeni nesle aktarmaktan da kaçınmıyor. Bugüne dek 700’den fazla profesyonel usta yetiştirip yurt içi ve yurt dışında iş imkânı sağlayan , döner lezzetini klasik sunumlardan çıkartması ile de tanınıyor.

Tamamen doğal besiden elde edilen döner eti ile beytili döner, çökertme döner, hamurunu kendi açtığı ve doğal malzemelerle pişirilen dönerli pizza gibi reçeteler yaratan , bildiğimiz döneri günümüze uygun ve tüm dünyaya açılabilecek lezzetler haline getirerek Türk mutfağının gelişmesine ve tanınmasına katkıda bulunuyor.

Ünlü isimlerin müdavimi olduğu restoranları ve başarılı iş insanlarının restoranlarına yaptığı yatırımlarla dönerin ve etin en büyük ustası olmuş durumda.

# GazeteMAG Arşiv Haberler