Meryem Uzerli’ye 3 dizi teklifi var

Gecenin Kraliçesi’nden sonra bu sene dizi yapmama kararı alan Meryem Uzerli’ye 3 dizi teklifi var. En son oynadığı Gecenin Kraliçesi’nin tutmaması sonrasında bu sene dizi yapmama kararı alan Meryem Uzerli’ye 3 dizi teklifi var.

Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüpoğlu’nun bugünkü yazısına göre, Cansu Dere’nin adının geçtiği Evlat Kokusu dizisi için Meryem Uzerli ile de görüşmeler yapılıyor. Uzerli’ye gelen bir başka teklif ise Endomel Türkiye’nin anlaşma teklifi. Buna göre ilk etapta anlaşma yapılacak daha sonra senaryo bulunacak. Son teklif ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden.

3 teklif içerisinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine sıcak bakıyor Meryem Uzerli’nin ekibi. İçine sinmeyen senaryoları kabul etmeyeceğini söyleyen Uzerli bu yıl sonuna kadar dizi tekliflerini değerlendirecek. Arada geçecek olan sürede ise kendi kozmetik markasının tanıtımı için Arap ülkeleri ve Rusya’ya gidecek. Ayrıca Arap mücevher firması ve Boyner’in reklamlarında da boy gösterecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.