Meryem Uzerli’den olay itiraf

Dizilere 2 yıl ara veren Meryem Uzerli yakında ekrana dönecek ve bölüm başına 65 bin TL alacak.

Bu paranın 2 milyon TL’si kendisine peşin ödendi. Dizilere 2 yıl ara veren Meryem Uzerli yakında ekrana dönecek ve bölüm başına 65 bin TL alacak. Bu paranın 2 milyon TL’si kendisine peşin ödendi.

İŞTE MERAKLA BEKLENEN DİZİNİN KONUSU

Gecenin Kraliçesi, tüm güzelliğini bir geceye sığdıran, efsaneye göre yalnızca şanslı insanların görebildiği nadide bir çiçektir…
“Bir gecede solacak olsam da, o aşkı yaşamak için her şeye razıyım.”

Böyle bir gecede başlar Selin ve Kartal’ın hikayesi…

Selin, Güney Fransa’nın Grasse şehrinde yıllardır aşkın kokusunu aramaktadır, bu sihirli uğraş Kartal’ın ona ilk gördüğü anda aşık olmasını sağlar.
Kartal ve Selin bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelirler. Fransa’da başlayan aşk hikayesi Karadeniz’e oradan da İstanbul’a savrulur.

Merakla beklenen dizinin başrollerinde Meryem Uzerli Selin karakterini, Murat Yıldırım ise Kartal karakterini canlandırmaktadır.
“Gecenin Kraliçesi” Ocak 2016’da Star ekranlarında olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=u3MhRAqjiDM

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.