Meryem uzerli, kimsesiz çocuklar için harekete geçti!

Oyuncu Meryem uzerli, kimsesiz çocuklar için harekete geçti. Fotoğrafçılığa merak saran Uzerli, yeni açtığı Instagram hesabında kendi çektiği siyah beyaz fotoğrafları yayınlıyor. Ünlü oyuncu, kısa sürede gördüğü yoğun ilgiyi yardıma dönüştürmek için kolları sıvadı.

Şu sıralar fotoğrafçılığa merak saran Meryem Uzerli, Instagram’da ‘muportrait’ adlı bir hesap açtı. Burada kendi çektiği siyah beyaz fotoğrafları paylaşan Uzerli’nin takipçi sayısı kısa sürede 14 bin kişiyi buldu. Oyuncu gördüğü bu ilgiyi yardıma dönüştürmek için harekete geçti.

Kendi çektiği fotoğrafları ilk başta Ortadoğu’da satacak olan Meryem Uzerli, buradan elde edeceği gelirle kimsesiz çocukların daha iyi şartlarda yaşamasını sağlayacak.

Almanya ve Türkiye’deki birçok çocuğa yardım etmeyi planlayan oyuncu, daha çok gelir elde etmek için de birçok ünlü ismin fotoğraflarını çekip satmayı planlıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.