Meryem Uzerli, Best FM’de Yasemin Şefik’in programına konuk oldu

“Annemin Yarası” filmiyle çok konuşulan Meryem Uzerli, Best FM’de Yasemin Şefik’in programına konuk oldu. Canlandırdığı rolü ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Uzerli, Yasemin Şefik’in sorularını yanıtladı.

MERYEM UZERLİ; DUA EDİYORUM ACI ÇEKMEYEYİM BU HAYATTA!

Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem rolünün ardından “Gecenin Kraliçesi” inde canlandırdığı rolüyle de gündemde kalan Meryem Uzerli’ye Yasemin Şefik’in “Bence sen çok iyi bir sitcom oyuncusu olabilirsin.” Demesi üzerine kahkhalarla cevap veren Uzerli; “iyi bir sitcom seyircisi olurum. Sürekli gülerim. İnsan olarak oyuncuyum. Özel hayatımda acı çekmeye mecbur değilim. Ve dua ediyorum acı çekmeyeyim bu hayatta. “

MERYEM UZERLİ, BABASININ EN SEVDİĞİ ŞARKIYI CANLI YAYINDA SÖYLEDİ!

Yasemin Şefik’in, “En sevdiği Türkçe şarkı nedir?” sorusu üzerine Meryem Uzerli canlı yayında sürpriz yaparak şarkıyı söyledi. Zeki Müren’in “Gökyüzünden yalnız gezen yıldızlar” şarkısını bir an da yayında söyleyen Uzerli’ye dinleyicilerin beğeni mesajları yağdı.
“Babamın en sevdiği şarkı… Bu şarkı bana çok şeyler hatırlatıyor. Geçmişinden duygusal şeyler hatırlatıyor.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.