Merve Özbey, Youtuber Oğuzhan Uğur’la yeni bir aşka yelken açtı

Nişanlısı Murat Binici’den kendisini aldatmasıyla ayrılan Merve Özbey, Youtuber Oğuzhan Uğur’la yeni bir aşka yelken açtı.

Nişanlısı Murat Binici’nin kendisini Burcu Binici’yle aldatması sonucunda ayrılan şarkıcı Merve Özbey, çok geçmeden kendine yeni bir sevgili yaptı. Ünlü popçu, gönlünü Youtuber Oğuzhan Uğur’a kaptırdı. Özbey, geçen aylarda Youtube için bir projede yer aldığı Oğuzhan Uğur’a bir şarkı söyledi.

SÜRPRİZ BERABERLİK

O günden sonra samimiyeti ilerleten ikili, sürpriz bir beraberliğe başladı. Öte yandan Mall Of İstanbul’daki Moi Sahne de konser veren Özbey, kendisini dinlemeye gelen hayranlarına keyifli bir akşam yaşattı.

blank
Merve Özbey – Oğuzhan Uğur
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.