gazetemag tv

Merve Boluğur’la boşanma aşamasında olan Murat Dalkılıç’tan şaşırtan hamle

Merve Boluğur’la evliliğini bitirme kararı alan popçu Murat Dalkılıç, dün Gripin’in bir şarkısındaki “Son bir defa boynuna sarılıp gitsem huzuru koklasam Ege‘de” kısmını videoya çekip paylaştı. Akıllara Çeşme’de tatilde olan Merve Boluğur geldi.

Tam iki yıl önce evlendiği Merve Boluğur’la boşanma aşamasında olan Murat Dalkılıç’tan şaşırtan hamle…

Takvim Gazetesi’nin haberine göre; Ünlü popçu, dün İnstagram’da duygusal bir paylaşım yaptı. Önceki gün Çeşme’de konser veren Dalkılıç, Alaçatı’da olan Merve Boluğur’la görüşmedi. Ancak şarkıcı, aracında dinlediği Gripin’in ‘Aşk Nerden Nereye’ parçasının bir bölümünü videoya çekip paylaştı. Özellikle de “Son bir defa! Boynuna sarılıp gitsem huzuru koklasam Ege’de” kısmını videoya kaydeden Dalkılıç’ın, bu hareketi “Murat yoksa pişman mı oldu?” sorusunu akıllara getirdi.

Birbirlerini hala takip eden ve geçmişteki aşk fotoğraflarını silmeyen ikilinin hayranları , bu paylaşımla ümitlendi.

HAYRANLARDAN ‘BARIŞIN’ BASKISI

Ünlü popçunun paylaştığı duygusal şarkıyı Merve Boluğur’a gönderdiğini düşünen takipçileri, güzel oyuncuya “Murat, seni hala seviyor. Bak çok pişman ve belli ki seni çok özlemiş. Birbirinizi üzmeyin. Barışın artık” mesajları yağdırdı.

Merve Boluğur, Dalkılıç’ın hikayesindeki bu manidar şarkıyı izledi mi bilinmez. Ancak bu gelişme, boşanma davaları 15 Eylül’de görülecek ikilinin barışabilecekleri yönünde yorumlandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.