Merve Boluğur ile Mert Aydın boşanıyor

2 Ekim’de evlenen Merve Boluğur ile Mert Aydın boşanma kararı aldı. Boluğur, sosyal medya hesabından ayrılacaklarını duyurdu.

2 Ekim’de müzisyen sevgilisi Mert Aydın ile evlenen ‘Acemi Cadı’, ‘Küçük Sırlar’, ‘Kuzey Güney’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ gibi projelerle tanınan Merve Boluğur’dan ayrılık haberi geldi. Eşinden ayrılarak ailesinin evine dönen oyuncu sosyal medya hesabından ise, “Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu” ifadelerini kullandı. Boluğur’la fikir ayrılığı yaşayan Mert Aydın ise boşanma işlemlerini başlattı.

“MERT’E MUTLULUKLAR”
Merve Boluğur boşanma iddialarını doğruladı ve sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Boluğur, “Olmadı teşekkürler. Hayat bu! Mert’e de mutluluklar. Güzel günlerimiz için teşekkürler” ifadelerini kullandı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.